Система інвертор + АКБ Livoltek All-in-One ESS, 6KW гібридний інвертор, 6 kWh LFP батарея "Livoltek"ESS 6/6кВт

- Немає в наявності
- Код: 10238
104 999 ₴
+380 (75) 275-50-77
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
Система інвертор + батарея Livoltek All-in-One ESS, 6 KW гібридний інвертор, 6 kWh LFP батарея "Livoltek" ESS 6/6 kWh
Серія LIVOLTEK iPower HES - це універсальне рішення для сонячної енергії та зберігання даних преміум-класу, яке об'єднує гібридний інвертор з низьковольтними батареями. Ця інтеграція допомагає зменшити рахунки за електроенергію та максимізувати енергетичну незалежність від мережі. Основні переваги включають покращене захоплення енергії з фотоелектричних модулів, компактний дизайн, що економить простір, і гладкий зовнішній вигляд, який покращує естетику вашого будинку. Крім того, функція plug-and-play та безкоштовний онлайн-моніторинг забезпечують швидшу установку, швидке відображення сайту на платформі моніторингу та полегшення обслуговування з мінімальними зусиллями.Система включає:
- Гібридний інвертор на 6 кВт
- Сучасна акумуляторна батарея LiFePO4 6 кВт та можливість масштабування до 25 кВт
- Підключаєте інвертор до електромережі та сонячної електростанції при наявності
- Автоматична підзарядка акумулятора
- Автоматичний перехід на використання акумуляторної батареї
- Відслідження заряду батареї у додатку
- Ви самі встановлюєте режими роботи системи, використовуючи економні тарифи електроенергії "денний та нічний тариф"
- Тривалий час служби та надійність. Використовуються елементи LiFePO4, 6000 циклів роботи розумне управління BMS
- Високоміцний корпус з алюмінієвого сплаву, забезпечує надійний захист внутрішніх пристроїв
- Елементи батареї виготовлені з матеріалів підвищеної безпеки з температурою термічного розкладання 800 градусів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Livoltek |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 48 В |
| Номінальний струм | 50 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Струм холостого ходу | 14 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| ККД, не менше | 97.8 % |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 415 мм |
| Висота | 1380 мм |
| Вага | 87 кг |
- Ціна: 104 999 ₴

