Комплект резервного живлення з інвертором Anern AN-SCI-EVO-3200 та акумулятор Anern LiFePO4 LPB-N-24100

- Немає в наявності
- Код: 10308
26 999 ₴
Гібридний інвертор Anern AN-SCI-EVO-3200 (безперебійник, UPS, ДБЖ)
Гібридний інвертор Anern AN-SCI-EVO-3200 (безперебійник, UPS, ДБЖ)
Найновіший інвертор MPPT у 2023 році з вбудованим контролером MPPT на 80 А, який підтримує вхідну напругу PV від 30 В до 400 В постійного струму, для роботи машини потрібно лише кілька сонячних панелей (напруга холостого ходу 35 В постійного струму для першого запуску , згодом підтримувати стабільну вхідну напругу 30 В постійного струму), зменшуючи вартість використання системи. Підходить для місць без електромережі або з нестабільною електромережею.
Широкий діапазон вхідної напруги
- Максимальна вхідна потужність сонячної енергії 3000 Вт відповідно.
- Широкий діапазон вхідної напруги PV (30-400 В постійного струму), найнижча напруга лише 30 В.
- Сумісний з літієвими, гелевими та кислотними акумуляторами.
- Інтелектуальна зарядка батареї, призначена для максимального збільшення терміну служби батареї.
- Робочі параметри можна переглядати безпосередньо на дисплеї.
- Сонячний гібридний інвертор із чистою синусоїдальною хвилею.
- Вбудований сонячний контролер MPPT, максимальний струм заряду 80А.
Характеристики
Основні атрибути:
Виробник: Anern
Країна виробник: Китай
Модель: AN-SCI-EVO-3200
Максимальна потужність: 3200W
Максимальна потужність сонячних батарей: 3200W
Вихідна частота струму: 50/60 Гц
Форма вихідного сигналу: чиста синусоїда
ККД при повному навантаженні: 94%
Клас захисту: IP20
Тип контролера: MPPT
Кількість трекерів МРРТ/PWM: 1
Акумулятор (батарея):
Напруга акумулятора (АКБ): 24 В
Максимальний струм заряду акумулятора (АКБ): 80 А
Функціональні особливості:
Інтерфейси керування: Wi-Fi
Вбудований моніторинг (віддалене керування): є
Паралельне підключення: є
Активне охолодження (вентилятори): є
Габаритні розміри:
Довжина: 100 мм
Ширина: 270 мм
Висота: 390 мм
Вага: 5,4 кг
Літієва батарея Anern LiFePO4 LPB-N-24100, 24 В 100 Аг
Акумуляторна батарея Anern LiFePO4 LPB-N-24100 (24В, 100Аг) – це надійне та довговічне джерело енергії для автономних і гібридних енергосистем. Використовуючи літій-залізо-фосфатну (LiFePO4) технологію, цей акумулятор забезпечує високу ефективність, довгий термін служби та стабільну роботу навіть за інтенсивного використання.
- Напруга: 24В
- Ємність: 100 Аг
- Технологія: LiFePO4 – безпека, стабільність та довговічність
- Термін служби: Більше 6000 циклів заряду-розряду
- Захист BMS: Вбудована система управління для запобігання перезаряду, перегріву та короткого замикання
Anern LiFePO4 LPB-N-24100 – це чудове рішення для сонячних електростанцій, систем безперебійного живлення (ДБЖ), електротранспорту та інших енергозберігаючих застосувань!
Характеристики
Основні атрибути:
Виробник: Anern
Тип акумулятора: LiFePO4
Максимальна робоча температура: 50 град.
Ємність акумулятору: 100 А. г
Країна виробник: Китай
Напруга: 25.6 В
Мінімальна робоча температура: 0 град.
Максимальна робоча температура: 50 град.
Струм заряду: 50 А
Напрацювання: 6000 циклів заряду
Стан: Новий
Гарантійний термін:12 міс
Габаритні розміри:
Довжина: 520 мм
Висота: 370 мм
Ширина: 210 мм
Вага: 26.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anern |
| Країна виробник | Китай |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 1000 мАг |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 50 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 24 В |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вихідна потужність | 3200 Вт |
| ККД, не менше | 94 % |
| Напруга акумулятору | 25.6 В |
- Ціна: 26 999 ₴
