Система зберігання енергії Must НВР18-2024 100Ah LiFePО4

- Немає в наявності
- Код: 10340
29 499 ₴
+380 (75) 275-50-77
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Система зберігання енергії MUST HBP18-2024 100Ah
Система зберігання енергії MUST – ідеальне рішення для домашнього резервного живлення. Удосконалена літій-залізо-фосфатна (LiFePO4) батарея та інтегрована інверторна система, особливо в поєднанні з сонячними панелями, утворюють єдиний блок, який забезпечує автономне живлення для заміських будинків, квартир, офісів та магазинів, де потрібне просте та надійне рішення.
Серія HBP1800 від MUST доступна у версіях потужністю 1 кВт, 2 кВт та 3 кВт і може живити багато різних типів обладнання. Система розроблена у вигляді невеликого оригінального шафи з літієвою батареєю ємністю 3200 Вт-рік та вбудованою системою захисту батареї для живлення навантажень у житлових, шкільних, комерційних та громадських будівлях.
Переваги:
- Система все-в-одному для вашої енергобезпеки типу увімкнув-та-забув: автоматичні зарядка, перехід на резервне живлення з вбудованої АКБ та назад на мережу
- Можливість простого підключення сонячних панелей
- Вбудований МРРТ контроллер для кращої роботи з сонцем
- Вбудований літій-залізо-фосфатний (LiFePО4) акумулятор 2560 Вт*г (25,4В 100 Аг) забезпечить від 6000 циклів заряду/розряду
- Зручний для пересування форм-фактор з ручкою та колесами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 100000 А. г |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 50 А |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 359 мм |
| Ширина | 234 мм |
| Висота | 499 мм |
| Вага | 30 кг |
| Основные | |
| Тип монтажа | Напольный |
| Технические характеристики | |
| Частота тока | 50 Гц |
| Выходная мощность | 2000 Вт |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Время переключения | 10 мс |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Напряжение аккумулятора | 25.6 В |
- Ціна: 29 499 ₴
