Комплект резервного живлення з інвертором MUST PV18-3224 VPM II та акумулятор LVTS-25/100, 24 V 100AH

- Немає в наявності
- Код: 10407
40 299 ₴
Гібридний сонячний інвертор MUST PV18-3224 VPM
Це універсальний пристрій, який поєднує в собі інвертор, сонячний зарядний пристрій MPPT та зарядний пристрій для акумулятора, забезпечуючи безперебійне живлення. Зручний РК-дисплей надає користувачам можливість налаштовувати різні параметри, такі як зарядний струм акумулятора, пріоритет зарядного пристрою (змінного струму або сонячного), та прийнятну вхідну напругу залежно від потреб.Особливості
- Чистий синусоїдальний вихід;
- Налаштування через Smart LCD (робочі режими, струм заряду, напруга заряду тощо);
- Вбудований MPPT сонячний зарядний контролер на 60 A;
- Контролер заряду на 60 A змінного струму;
- Можливість поєднання сонячної системи, мережі змінного струму та батарей для безперервного живлення;
- Захист від перевантаження, короткого замикання та глибокого розряду;
- Сумісність із генераторами;
- Функція холодного старту;
- Підтримка моніторингу через USB, RS485;
- Сумісність з акумуляторами LiFePo4, гелевими та свинцево-кислотними акумуляторами;
- Дистанційний моніторинг через WIFI (з WIFI-PLUG);
- Вибір пріоритету джерела: SBU, SOL, UTI;
- Функція активації PV/AC.
Конфігурація та моніторинг через ПК та мобільний додаток
Інвертор можна підключити до ПК, завантаживши відповідне програмне забезпечення та використавши кабель зв'язку, який постачається з інвертором, щоб налаштовувати пристрій або перевіряти всі дані. Також можливе відстеження роботи інвертора через мобільний додаток у будь-який час і будь-де.
Характеристики
Основні атрибути:
Виробник: Must
Країна виробник: Китай
Частота: 60 Гц
Номінальна потужність: 3200 Вт
Допустима пікова потужність: 6000 Вт
Номінальна вихідна напруга: 180~280 В
Форма вихідної напруги: Чиста синусоїда
Мінімальна робоча температура навколишнього середовища: -15 град.
Максимальна робоча температура навколишнього середовища: 50 град.
ККД: не менше 95 %
Захист від перевантажень: Так
Захист від перегріву: Так
Захист від короткого замикання: Так
Ступінь захисту: IP65
Стан: Новий
Габаритні розміри:
Довжина: 436 мм
Ширина: 331 мм
Висота: 189 мм
Вага: 6.5 кг
Акумуляторна батарея LVTS-256100,24V 100AH
SR-EOV – це будівля нового покоління державної системи накопичення енергії з двома отворами 220В та 110В, яка може розподілити пристрій на всіх користувачів. Система передачі електричних даних SR-EOV адаптована до модульної конструкції, включаючи силові модулі та акумулятори.LVTopSun є виробником та експортером літій-іонно-фосфатних акумуляторів, заснованим у 2015 році. Компанія має 10-річний досвід у виробництві та експорті літієвих акумуляторів. Може похвалитися серією виробничих ліній світового класу з інтелектуальними роботизованими руками, високоточними пристроями виявлення та монітором, що гарантує чудову якість акумулятора.
Характеристики
Основні атрибути:
Країна виробник: Китай
Тип акумулятора: LiFePO4
Ємність акумулятора: 100 А/г
Напрацювання: 6000 циклів заряду
Напруга: 24 В
Струм заряду: 100 А
Колір корпусу: Білий
Мінімальна робоча температура: 0 град.
Максимальна робоча температура: 60 град.
Гарантійний термін: 60 міс
Габаритні розміри:
Вага: 26 кг
Висота: 330 мм
Ширина: 420 мм
Довжина: 135 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 100000 мАг |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 100 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 24 В |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вихідна потужність | 3200 Вт |
| ККД, не менше | 97.5 % |
| Напруга акумулятору | 25.6 В |
| Колір | Білий |
- Ціна: 40 299 ₴
